Saygı Hastanesi Randevu Alma

Bugün 4 yaşında kızımız için geldik. Sürekli hastanenizi tercih ediyoruz ancak bugün özellikle acil serviste hemşire Bilal beyin ilgi, iletişim ve kabiliyeti bizi ziyadesiyle mutlu etti. İşini bu şekilde profesyonel yapan, iletişim kanallarını nasıl kullanacağını bilen yetkin personellere her zaman ihtiyacımız var. Kendisi özelinde hastanenize çok teşekkür ederiz.

İşletme sahibinin yanıtı3 hafta önceSayın Zafer Balkan,
Öncelikle çok ağır yoğunbakım yatış kriterleri ile hastanemize gelen hastamızın 18 günlük süreç sonunda artık yoğunbakımdan taburcu edilebilecek hale gelmiş olmasından dolayı memnuniyetimizi ifade etmek isteriz. Bu vesileyle yoğunbakım yatış ve taburcu süreci ile ilgili genel prosedür hakkında bilgi vermek isteriz.

Yoğunbakım yatış kriterleri hastanelerin uhdesinde olmayan Sağlık Bakanlığı ve SGK’nın koordinasyonuyla belirlenen ve tüm hastanelerin uymakla mükellef olduğu ağır yaptırımlara tabi kriterlerdir. Hastanelerin münferiden yoğunbakım yatış kriterlerini taşımayan hastaların yatışlarını uzatmak gibi bir imkanı bulunmamaktadır. Hastanemizdeki tedavisi neticesinde yoğunbakım hastası olmaktan çıkan hastalarımızı taburcu etmekteyiz.Saygı Hastanesi Randevu Alma

Eğer devam eden bakım ihtiyaçları söz konusu ise hastaların sevk edilmesi gündeme gelebilmektedir. Söz konusu sevk, sevk edilen hastanenin bilgisi ve kabulü ile gerçekleşmektedir. Sizin sürecinizde de bu prosedür uygulanmıştır. Değil hastamızı başımızdan atmak aksine tüm hastalarımızın başımızın üstüne yeri vardır. Sağlıklı günler dileriz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s